Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Перспективним спортсменам Донеччини призначена обласна стипендія на 2018 рік

Відповідно до Положення про стипендії перспективним спортсменам Донецької області, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13 лютого 2017 року № 134, враховуючи Протокол засідання комісії з відбору претендентів на призначення стипендій перспективним спортсменам Донецької області від 20 грудня 2017 року, з метою підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень у регіоні був затверджений список найкращих спортсменів Донеччини, які заохочуються обласними стипендіями.

Згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського від 22.12.2017 № 1739/5-17, атлети Донецької області отримуватимуть щомісячні стипендії, починаючи з 1 січня 2018 року.

Усього до списку стипендіатів увійшли 70 спортсменів: 40 з них представляють олімпійські види спорту (20 отримуватимуть стипендії у розмірі шести прожиткових мінімумів, 20 – у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів), 15 – неолімпійські види спорту і ще 15 – види спорту серед людей з інвалідністю (стипендії у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів).

Із повним переліком атлетів, які отримуватимуть стипендію в 2018 році, можна ознайомитися в прикріпленому файлі.

СПИСОК
щодо призначення стипендій перспективним спортсменам
Донецької області


з/п
Прізвище, ім’я, по батькові
Досягнення в 2017 році
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі шести прожиткових мінімумів
1.
Александрова Марина
член національної збірної команди України з важкої атлетики, чемпіонка України серед юніорок
2.
Білостоцький Ростислав
член національної збірної команди України з боксу, бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон України
3.
Єфімчук Надія
член національної збірної команди України з важкої атлетики, чемпіонка України
4.
Крилова Маргарита
член національної збірної команди України з триатлону, срібна призерка Кубку Європи, чемпіонка України
5.
Куліков Ілля
член національної збірної команди України з важкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів, чемпіон України серед юніорів
6.
Малосілов Олександр
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України
7.
Меньшиков Іван
член національної збірної команди України з триатлону, триразовий чемпіон України
8.
Нікулін Даніїл
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, дворазовий чемпіон України
9.
Обухов Ігор
член національної збірної команди України з важкої атлетики, 5 місце на чемпіонаті Європи серед юніорів, чемпіон України серед юніорів
10.
Оліферчик Станіслав
член національної збірної команди України зі стрибків у воду, срібний призер чемпіонату Європи, чемпіон України серед юніорів
11.
Пироженко Наталія
член національної збірної команди України з легкої атлетики, триразова чемпіонка України
12.
Радюк Олена
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка Європи, чемпіонка України серед юніорів
13.
Русія Тимур
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
14.
Саладуха Ольга
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
15.
Семенова Наталя
член національної збірної команди України з легкої атлетики, триразова чемпіонка України, бронзова призерка Кубку Європи
16.
Спас Анастасія
член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, чемпіонка України, чемпіонат світу – 5 місце
17.
Сухоруков Юрій
член національної збірної команди України зі стрільби кульової, чемпіон України
18.
Сухорукова Вікторія
член національної збірної команди України зі стрільби кульової, чемпіонка України серед юніорів, срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів
19.
Шевкопляс Альона
член національної збірної команди України з важкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів, срібна призерка чемпіонату України серед молоді
20.
Шелест Михайло
член національної збірної команди України з тхеквондо (ВТФ), бронзовий призер чемпіонату Європи
Стипендія для спортсменів з олімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.
Будяк Анатолій
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
2.
Васильєв Максим
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
3.
Гарбар Андрій
член національної збірної команди України з тхеквондо (ВТФ), бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді, срібний призер чемпіонату України серед молоді
4.
Джус Володимир
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, дворазовий чемпіон України
5.
Дмитренко Руслан
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України
6.
Жуков Єгор
член національної збірної команди України з легкої атлетики, бронзовий призер Кубку Європи, чемпіон України
7.
Завертайло Геннадій
член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, срібний призер чемпіонату світу серед кадетів, чемпіон України
8.
Калюжна Вікторія
член національної збірної команди України з легкої атлетики, бронзова призерка Кубку Європи, чемпіонка України
9.
Кірпулянський Дмитро
член національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
10.
Клєпіков Ілля
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, чемпіон України
11.
Логвиненко Аліна
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
12.
Пирогов Олександр
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон України
13.
Профатілова Тетяна
член національної збірної команди України з боротьби вільної, срібна призерка чемпіонату Європи серед кадетів, бронзова призерка чемпіонату світу серед кадетів, чемпіонка України серед кадетів
14.
Сітковський Олександр
член національної збірної команди України з легкої атлетики, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
15.
Смелік Сергій
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіон Європи, чемпіон України
16.
Ткачук Вікторія
член національної збірної команди України з легкої атлетики, чемпіонка України
17.
Хоцянівський Олександр
член національної збірної команди України з боротьби вільної, кандидат на участь в Олімпійських іграх, перспективний спортсмен
18.
Чернецький Олександр
член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, Кубок світу – 6 місце
19.
Шишман Олександр
член національної збірної команди України з боротьби греко-римської, чемпіон України
20.
Шклярук Андрій
член національної збірної команди України зі стрільби кульової, чемпіон України
Стипендія для спортсменів з неолімпійських видів спорту
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.
Бичков Олексій
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чотирьохразовий чемпіон світу, рекордсмен світу
2.
Білицький Леон
член національної збірної команди України з гирьового спорту, триразовий чемпіон Європи
3.
Гіда Владислав
член національної збірної команди України з кікбоксингу, срібний призер Кубку світу, бронзовий призер чемпіонату світу
4.
Ковальов Данило
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, дворазовий чемпіон, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу, чемпіон та триразовий срібний призер чемпіонату Європи
5.
Мартюхіна Наталія
член національної збірної команди України з кікбоксингу, бронзова призерка Кубку світу, срібна призерка чемпіонату світу, 4 місце на Х Всесвітніх іграх
6.
Моренко Єлизавета
член національної збірної команди України з сумо, триразова чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату Європи
7.
Мусієнко Костянтин
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон, дворазовий срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи, дворазовий чемпіон, дворазовий срібний та бронзовий призер чемпіонату світу
8.
Рокочий Олексій
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон Х Всесвітніх ігор, дворазовий срібний призер чемпіонату світу
9.
Рубець Олександр
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, триразовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи, дворазовий срібний призер чемпіонату світу
10.
Свістунов Володимир
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, триразовий чемпіон та бронзовий призер чемпіонату Європи, чемпіон та дворазовий срібний призер чемпіонату світу
11.
Терещенко Ганна
член національної збірної команди України з ушу, дворазова чемпіонка та срібна призерка чемпіонату світу, дворазова чемпіонка Європи
12.
Чертил Катерина
член національної збірної команди України з боротьби Кураш, бронзова призерка чемпіонату світу, срібна призерка чемпіонату Європи
13.
Шевченко Андрій
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, чемпіон, срібний та бронзовий призер чемпіонату світу, дворазовий чемпіон та срібний призер чемпіонату Європи
14.
Штанько Сергій
член національної збірної команди України з радіоспорту, триразовий чемпіон Європи, чемпіон та бронзовий призер Кубку Європи, володар Кубку світу
15.
Шульга Дарина
член національної збірної команди України з ушу, дворазова чемпіонка та срібна призерка чемпіонату Європи
Стипендія для спортсменів з особливими потребами
у розмірі чотирьох прожиткових мінімумів
1.
Ведерко Людмила
член національної збірної команди України з шашок, дворазова чемпіонка та бронзова призерка чемпіонату світу
2.
Дементьєв Єгор
член національної збірної команди України з велосипедного спорту, срібний призер чемпіонату світу
3.
Ібрагімов Дмитро
член національної збірної команди України з легкої атлетики, бронзовий призер чемпіонату світу
4.
Кернична Сніжана
член національної збірної команди України з танців на візках, чемпіонка та триразова бронзова призерка чемпіонату світу
5.
Керничний Володимир
член національної збірної команди України з танців на візках, чемпіон та бронзовий призер чемпіонату світу
6.
Коюда Ярослав
член національної збірної команди України з веслування академічного, срібний призер чемпіонату світу, бронзовий призер Кубку світу
7.
Крюков Антон
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, бронзовий призер чемпіонату світу, чемпіон Кубку світу
8.
Кузнецов Олександр
член національної збірної команди України з баскетболу, бронзовий призер Дефлімпійських ігор
9.
Мельников Михайло
член національної збірної команди України з пауерліфтингу, бронзовий призер Кубку світу
10.
Нехаєв Євген
член національної збірної команди України з дзюдо, бронзовий призер Дефлімпійських ігор
11.
Погорелов Андрій
член національної збірної команди України з дзюдо, 5 місце на Дефлімпійських іграх
12.
Погорелова Марина
член національної збірної команди України з дзюдо, чемпіонка та бронзова призерка Дефлімпійських ігор
13.
Полухін Євген
член національної збірної команди України з легкої атлетики, 4 місце на Дефлімпійських іграх
14.
Приймаков Марк
член національної збірної команди України з волейболу сидячи, срібний призер чемпіонату Європи
15.
Філімошкіна Римма
член національної збірної команди України з легкої атлетики, срібна призерка Дефлімпійських ігор
 
 
11.01.2018

Новини