Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 

 
 
 
 
ХК "Донбас"






Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

План
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації
на тиждень
з 19 по 25 червня 2017 року
 
Олімпійські,  неолімпійські та паралімпійські види спорту
 

п/п
Назва заходу
Термін проведення (час)
Місце проведення
Учасники заходу
та їх орієнтовна кількість
Координатор заходу (ПІБ, мобільний телефон

Участь у Всеукраїнських змаганнях

1
Чемпіонат України з шашок-100 серед спортсменів з вадами слуху
10-19.06
м. Івано-Франківськ
1+1
Ромего А.Ю.
050-641-76-06
2
Кубок України з вітрильного спорту в олімпійських класах
17-21.06
м. Вишгород
4
Попова М.Ю.
095-460-85-15
3
Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодше)
18-20.06
м. Кропивницький
Шаповалов Даніїл
Серорез Т.Б.
050-910-21-45
4
Чемпіонат України з велоспорту на шосе з олімпійських номерів програми, чоловіки, жінки, чоловіки до 23 років, юніори, юніорки (основний)
19-25.06
м. Буковель
(Івано-Франківська область)
 
Алексєєва Н.Ф.
099-963-78-11
5
Чемпіонат України з пляжного волейболу серед спортсменів до 16 років
21-23.06
м. Кривий Ріг
Гетьман Назар
Шипілова О.О.
095-256-66-90
6
Чемпіонат України з велоспорту маунтенбайку в індивідуальній гонці на час, IV етап чемпіонату України в елімінаторі та IV етап Кубку України в крос-кантрі
21-24.06
м. Кропивницький
 
Алексєєва Н.Ф.
099-963-78-11
7 Чемпіонат України з плавання серед юніорок 21-24.06 м. Львів 28
Мізін В.Б.
050-935-45-03
8
Відкритий чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат 2001-2002 і 2003-2004 рр н.
21-25.06
м. Ковель
3
Юдова А.Є.
099-152-40-06
9
Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської пам’яті В. Геппи (відбіркові змагання до чемпіонату світу серед юнаків)
23-25.06
Початок 24.06
об 11:00
м. Конотоп
10
Соколов О.В.
095-434-61-02
10
Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств серед дітей, юнаків, юніорів
23-25.06
Рівненська область
20
Тендітний М.В.
050-864-64-65
11
Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на середні дистанції (дорослі, юніори), ІІІ-IV ранг
23-26.06
Кіровоградська область
8
Іванько О.В.
050-987-56-93
12
Всеукраїнські змагання з вітрильного спорту серед юнаків та дівчат «Вітрила Надій»
24-28.06
м. Світловодськ
2
Попова М.Ю.
095-460-85-15
13
Етап Кубку України зі стронгмену
25.06
Відкриття
о 15:00
м. Краматорськ,
Сад Бернацького
12
Лашин О.В.
067-625-58-34

Участь у Міжнародних змаганнях

1
Чемпіонат світу з класичного пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат
14-25.06
м. Білорусь
9
Бичкова А.Ю.
099-039-71-07
2
Чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів та юніорок до 20 років
16-23.06
м. Токіо
(Японія)
Шевкопляс Альона,
Митрофанов Віталій,
Куліков Ілля,
Обухов Ігор
Конопльов І.В.
050-800-69-44
3
Етап Кубку cвіту з вітрильного спорту «Кільський тиждень»
18-26.06
м. Кіль
(Німеччина)
Мулько Станіслав Кудряшов Валерій
Жукалін Іван
Попова М.Ю.
095-460-85-15
4
Кубок Європи з сумо «Poland Open 2017»
23-25.06
м. Кротошин
(Польща)
Давиденко Олег
Рева О.Б.
066-730-20-56
5 Командний чемпіонат Європи з легкої атлетики 23-25.06 м. Лілль
(Франція)
Жуков Єгор
Малосілов Олександр
Логвиненко Аліна
Саладуха Ольга
Семенова Наталія
Серорез Т.Б.
050-910-21-45