Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

План
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
Департаменту сім'ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації

на тиждень
з 23 по 29 квітня 2018 року
 
Олімпійські, неолімпійські та паралімпійські види спорту
 
п/п
Назва заходу
Термін проведення (час)
Місце проведення
Учасники заходу та їх орієнтовна кількість
Координатор заходу
(ПІБ, мобільний телефон)

Участь у Всеукраїнських змаганнях

1
Чемпіонат України з шахів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату
17-26.04
м. Рівне
4+2
Оніщенко І.В.
095-389-12-01
2
Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики
19-23.04
м. Мелітополь
 
Рибалка А В.
3
Чемпіонат України зі спортивних танців (дорослі, професіонали, молодь, юніори, ІІІ-VI ранг)
20-23.04
м. Київ
30
Рудаков В.В.
050-428-80-81
4
Кубок України з бодібілдингу та фітнесу
21-24.04
м. Кременчук
25
Талавера В.С.
067-701-62-47
5
ІІІ тур чемпіонату України з водного поло. Вища ліга. Жінки
22-25.04
м. Дніпро
Збірна Донецької області
Дзержинський О.Е.
099-518-48-96
6
1/8 фіналу Кубку України з гандболу серед чоловічих команд сезону 2017-2018 років
 
24.04
м. Суми
«СумДУ» (м. Суми) – «Донбас» (Донецька область)
Фучеджи І.І.
050-471-71-90
7
Чемпіонат України серед команд Прем’єр-ліги
27.04
Початок
о 17:00
м. Маріуполь,
стадіон імені В.С.Бойко
ФК «Маріуполь» –
ФК «Шахтар»
Головченко С.А.
095-199-25-13
8
Кубок України з сучасного п’ятиборства (ІІІ ранг)
27-29.04
м. Харків
Кірпулянський Дмитро
Шуплякова Катерина
Сидоров Д.М.
050-211-45-52
9
Відкритий командний чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед молоді
27-29.04
м. Харків
Шуплякова Катерина
Сидоров Д.М.
050-211-45-52
10
Чемпіонат України з традиційного карате серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та молодших юнаків (III-IV ранг)
27-30.04
м. Кропивницький
20
Пеняшкін К.В.
050-181-60-34
11
Етап Кубка України з авіамодельного спорту, "Кубок чемпіонів пам'яті Бєльмана", кордові моделі, класи F2А, F2В, F2С (ІІI ранг)
27-30.04
м. Харків
10
Лобов П.С.
050-607-14-96
12
Чемпіонат України з радіоспорту - спортивна радіопеленгація на подовжених дистанціях (дорослі, юніори та юнаки) (ІІІ-IV ранг)
27.04-02.05
Сумська область
10
Іванько О.В.
050-987-56-93
13
Чемпіонат України серед команд Першої ліги
28.04
Початок
о 17:00
м. Краматорськ,
Сад Бернацького,
стадіон «Прапор»
ФК «Авангард» – ФК «Нафтовик-Укрнафта» (Сумська область)
Головченко С.А.
095-199-25-13
14
І етап Кубка України з мотокросу – східний регіон
28-29.04
Відкриття
29.04
о 10:00
м. Краматорськ,
Балка Кутова
25
Фастовець В.Г.
066-336-08-80
15
Чемпіонат України з регбі-15 серед юнаків 2005-2006 р.н. та молодше (відбірковий етап)
28-29.04
м. Кривий Ріг
22+2
Юркін І.О.
095-207-19-66
16
Чемпіонат України зі стронгмену
28-29.04
м. Київ
Гаврилін Є.
Глущенко О.
Лашин О.
Лашин О.В.
067-625-58-34
17
Кубок України з боротьби Кураш
28-30.04
м. Київ
10+2
Тирнахсиз М.Ю.
050-153-64-09
18
Командний чемпіонат України з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів
29.04
м. Вінниця
Жуков Єгор
Лонський Вадим
Легонькова Наталія
Семьонова Богдана
Калюжна Вікторія
Піддубний Артем
Алфімов Артем
Серорез Т.Б.
050-910-21-45

Участь у Міжнародних змаганнях

1
Чемпіонат світу з хортингу серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих у розділах "двобій", "форма", "показовий виступ"
20-23.04
м. Даугавпілс
(Латвія)
Шульга Владислав, Богович Сергій,
Мальцева Божена,
Кутелія Денис, Верцанов Данило,
Зайцев Іван,
Школьний Данило,
Пучков Олексій
Зубов Є.О.
066-997-87-28
2
Етап Кубку світу з кульової стрільби (ІІ ранг)
20-30.04
м. Чханвон
(Південна Корея)
Сухоруков Юрій
Сухорукова І.Г.
095-502-51-74
3
Чемпіонат світу з пауерліфтингу з жиму лежачи
23-28.04
м. Потчеструм
(ЮАР)
Мусієнко Костянтин,
Рузімурадов Руслан
Бичкова А.Ю.
099-039-71-07
4
Кубок Європи з сумо
26-30.04
м. Пловдив
(Болгарія)
6
Моренко Єлизавета,
Козирєв Олександр,
Давиденко Олег,
Митник Ольга,
Кадіграбова Юлія,
Білоус Орина
Рева О.Б.
066-730-20-56
5
Фінал Кубка світу з авіамодельного спорту "WarsavTRWorldCur", кордові моделі, класи F-2А, В, С, D (ІI ранг)
28-29.04
м. Харків
10
Лобов П.С.
050-607-14-96
 

Новини