Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
ХК "Донбас"






Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

План
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів
Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації
на тиждень
з 23 по 29 жовтня 2017 року
 
Олімпійські,  неолімпійські та паралімпійські види спорту
 

п/п
Назва заходу
Термін проведення (час)
Місце проведення
Учасники заходу та їх орієнтовна кількість
Координатор заходу (ПІБ, мобільний телефон)

Участь у Всеукраїнських змаганнях

1
Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів (IV ранг)
27-29.10
м. Київ
3
Мацай І.В.
050-348-88-50
2
Чемпіонат України з футзалу серед жіночих команд вищої ліги спортивного сезону 2017-2018 років – відбірковий етап
27-29.10
Відкриття 27.10
о 12:00
м. Слов’янськ,
вул. Генерала Батюка, 19,
ДДПУ
16
Рєзніков О.В.
066-526-99-74
3
Всеукраїнські змагання зі спортивної аеробіки
27-29.10
м. Суми
40
Карпенко І.С.
050-132-55-92
4
Чемпіонат України з шахів (класичні шахи, сезон 2016-2017 років) серед юнаків та дівчат до 14 років
27.10-05.11
м. Чернігів
Мітусов Семен, Мартинкова Тетяна, Пакіна Варвара
Мартинков О.В.
067-628-55-88
5
Чемпіонат України з велоспорту на шосе (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті
27-29.10
м. Кропивницький
 
Алексєєва Н.Ф.
099-963-78-11
6
Всеукраїнські змагання «Кубок Донбасу» зі спортивних танців
28.10
Відкриття
о 10:00
м. Святогірськ,
база відпочинку «Сосновий бор»
400
Ковшова С.В.
050-626-81-71
7
Всеукраїнські змагання «Перлина Приазов’я» зі спортивних танців
29.10
Відкриття
о 10:00
м. Маріуполь,
ш. Запорізьке, 2,
ТЦ «Порт-Сіті»
300
Ковшова С.В.
050-626-81-71
8
Чемпіонат України з футболу серед команд Першої ліги
29.10
Початок
о 15:00
м. Краматорськ,
стадіон «Авангард»
ФК «Авангард» – ФК «Геліос» (Харків)
Головченко С.А.
095-199-25-13

Участь у Міжнародних змаганнях

1
Чемпіонат світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату
19-23.10
м. Мале,
Бельгія
2
Зайченко О.С.
066-997-80-96
2
Чемпіонат світу з боротьби самбо серед майстрів
20-23.10
м. Салоніки,
Греція
Натрус Сергій, Требушкін Руслан, Кравець Василь, Дуплякін Олександр
Мацай І.В.
050-348-88-50
3
Чемпіонат світу з кікбоксингу WKA
23-27.10
м. Албуфейра,
Португалія
 
Шереметьєв Р.О.
095-608-50-74
4
ХІХ чeмпioнaт свiтy з фyнaкoшi шoтoкан кapaте (FSKA)
25-31.10
м. Кролі,
Великобританія
Мілетян Артур
Дереза Г.Б.
050-621-91-58
5
Європейський континентальний чемпіонат 2017 року з сумо серед дітей, молодших юнаків та юнаків, юніорів
26-30.10
м. Бєльці,
Молдова
Моренко Єлизавета
Рева О.Б.
066-730-20-56

 

Новини