Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з неолімпійських видів спорту в 2017 році

Управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації визначені кращі в 2017 році спортсмени та тренери регіону.

Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях в трьох категоріях: з олімпійських видів спорту, з неолімпійських видів спорту та з видів спорту серед осіб з інвалідністю.

До числа кращих представників Донеччини з неолімпійських видів спорту увійшли такі спортсмени: Ганна Терещенко (ушу), Володимир Свістунов (пауерліфтинг), Олексій Бичков (пауерліфтинг), Сергій Штанько (радіоспорт), Олексій Рокочий (пауерліфтинг), Костянтин Мусієнко (пауерліфтинг), Олександр Рубець (пауерліфтинг), Наталія Мартюхіна (кікбоксинг), Данило Ковальов (пауерліфтинг), Андрій Шевченко (пауерліфтинг).

Підготували атлетів-неолімпійців тренери Іван Збандут (пауерліфтинг), Віталій Болдирєв (ушу), Олексій Іванько (радіоспорт), Сергій Федоренко (пауерліфтинг), Володимир Саєнко (пауерліфтинг), Віталій Лі (кікбоксинг), Юлія Іванько (радіоспорт), Олексій Бичков (пауерліфтинг), Євгеній Рокочий (пауерліфтинг), Альона Бичкова (пауерліфтинг).

 

10 кращих спортсменів Донецької області з неолімпійських видів спорту
за підсумками виступів у 2017 році

з/п
П.І. спортсмена
Рік
народ-ження
Вид спорту
Місто
Кращі результати
2017 року
Стипендіат, кращий спортсмен місяця
Сума балів
П.І.Б.
тренера
1
Терещенко Ганна
1992
Ушу
Маріуполь
5 м. – ХХІХ літня Всесвітня Універсіада; 1 м., 1 м. – IV чемпіонат Європи з традиційного ушу; 2 м. – чемпіонат світу з ушу серед дорослих; 1 м., 1 м., 2 м. – чемпіонат світу з ушу (комплекси традиційні); 1 м., 1 м. – чемпіонат України з ушу (таолу) серед дорослих; 1 м., 1 м. – Кубок України з ушу таолу (комплекси традиційні)
стипендіат, кращий спортсмен травня та жовтня
9664
Болдирєв Віталій Іванович
2
Свістунов Володимир
1987
Пауерліф-тинг
Маріуполь
1 м*3, 3 м. – чемпіонат Європи з пауерліфтингу (чол., +120 кг, присідання, жим лежачи, загальне; станова тяга); 1 м., 2 м., 2 м., – чемпіонат світу з пауерліфтингу (чол., +120 кг, присідання, жим лежачи, загальне); 1м*4 – чемпіонат України з пауерліфтингу (чол., +120 кг)
 
8240
Збандут Іван Васильович
3
Бичков Олексій
1985
Пауерліф-тинг
Краматорськ
1м*4 – чемпіонат світу з пауерліфтингу (чол., до 120 кг, присідання, жим лежачи, станова тяга, загальне), рекорд світу в сумі триборства
стипендіат, кращий спортсмен листопада
7600
Бригада: Саєнко Володимир Григорович,
Збандут Іван Васильович
4
Штанько Сергій
1978
Радіоспорт
Лиман
1м*3, 2 м. – Кубок світу зі спортивної радіопеленгації (фоксоринг, спринт, забіг на класичних дистанціях 144/3, 5 МГЦ);
1м*3 – чемпіонат Європи, спортивна радіопеленгація; 1 м., 3 м. – Кубок Європи зі спортивної радіопеленгації; багаторазовий переможець чемпіонатів України зі спортивної радіопеленгації на коротких та подовжених дистанціях
стипендіат
6565
Іванько Олексій
Володимирович
5
Рокочий Олексій
1981
Пауерліф-тинг
Лиман
1 м. – Х Всесвітні ігри; 2 м., 2 м. – чемпіонат світу з пауерліфтингу (до 120 кг, присідання, станова тяга)
стипендіат, кращий спортсмен липня
6560
Бригада: Рокочий Євгеній Олексійович,
Збандут Іван Васильович
6
Мусієнко Костянтин
1997
Пауерліф-тинг
Дружківка
1 м., 2 м., 3 м., 2 м. – чемпіонат Європи з пауерліфтингу (юніори, до 83 кг, жим лежачи, присідання, станова тяга, загальне); 2 м. – чемпіонат світу з жиму лежачи серед юніорів (до 83 кг); 1 м., 1 м., 2 м., 3 м. – чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів (рекорд світу серед чоловіків з жиму лежачи); 1 м. – чемпіонат України з пауерліфтингу серед юніорів
кращий спортсмен вересня
5940
Федоренко Сергій Вікторович
7
Рубець Олександр
1996
Пауерліф-тинг
Маріуполь
1 м., 1 м., 2 м., 1 м. – чемпіонат Європи з пауерліфтингу (юніори, 105 кг, присідання, станова тяга, жим лежачи, загальне), рекорд світу серед юніорів;
2 м., 2 м. – чемпіонат світу з пауерліфтингу, рекорд світу серед юніорів (до 105 кг, присідання, загальне); 1 м., 1 м. – чемпіонат України з пауерліфтингу (чоловіки)
стипендіат
5800
Збандут Іван Васильович
8
Мартюхіна Наталія
1992
Кікбоксинг
Торецьк
1 м., 1 м. – Кубок України з кікбоксингу WAKO К-1 (60 кг), фул-контакт; 1 м. – Кубок України з кікбоксингу WAKO лоу-кік (60 кг); 2 м. – Кубок світу з кікбоксингу WAKO К-1 – (60 кг); 3 м. – Кубок світу з кікбоксингу WAKO кік-лайт (60 кг); 4 м. – Х Всесвітні Ігри, К-1 (60 кг); переможець чемпіонатів України з кікбоксингу WAKO лоу-кік та К-1 (60 кг); 2 м. – чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO К-1 (60 кг)
стипендіат
5160
Лі Віталій Терентійович
9
Ковальов Данило
1996
Пауерліф-тинг
Краматорськ
1 м., 2 м., 2 м., 2 м. – чемпіонат Європи з пауерліфтингу (юніори, до 105 кг, жим лежачи, присідання, станова тяга, загальне); 1 м., 2 м., 3 м., 1 м. – чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів (до 105 кг, станова тяга, присідання, жим лежачи, загальне); чемпіон України
стипендіат
4200
Бригада: Бичков Олексій Миколайович,
Саєнко Володимир Григорович
 
10
Шевченко Андрій
1995
Пауерліф-тинг
Краматорськ
1 м., 2 м., 2 м., 1 м. – чемпіонат Європи з пауерліфтингу (юніори, +120 кг, жим лежачи, присідання, станова тяга, загальне); 1 м., 2 м., 3 м., 2 м. – чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юніорів та юнаків (+120 кг, станова тяга, присідання, жим лежачи, загальне); чемпіон України, переможець Кубку України
стипендіат
4120
Бригада: Бичков Олексій Миколайович,
Бичкова Альона Юріївна

 

10 кращих тренерів Донецької області з неолімпійських видів спорту
за підсумками 2017 року

з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
П.І. кращих спортсменів –
вихованців тренера
Кращий тренер місяця
Сума балів
1
Збандут
Іван Васильович
заслужений тренер України
Пауерліфтинг
Свістунов Володимир
Рубець Олександр
Бичков Олексій
Рокочий Олексій
Кращий тренер липня, листопада
18220
2
Болдирєв
Віталій Іванович
заслужений тренер України
Ушу
Терещенко Ганна
Кращий тренер жовтня
9664
3
Іванько
Олексій Володимирович
тренер вищої категорії
Радіоспорт
Штанько Сергій
 
6565
4
Федоренко
Сергій Вікторович
тренер вищої категорії
Пауерліфтинг
Мусієнко Костянтин
Кращий тренер червня, вересня
5940
5
Саєнко
Володимир Григорович
тренер вищої категорії
Пауерліфтинг
Бичков Олексій
Ковальов Данило
 
5900
 
6
Лі
Віталій Терентійович
тренер вищої категорії
Кікбоксинг
WAKO
Мартюхіна Наталія
 
5160
7
Іванько
Юлія Сергіївна
тренер-викладач
Радіоспорт
Іванько Олексій
 
4856
8
Бичков
Олексій Миколайович
тренер вищої категорії
Пауерліфтинг
Ковальов Данило
Шевченко Андрій
 
4160
9
Рокочий
Євгеній Олексійович
заслужений тренер України
Пауерліфтинг
Рокочий Олексій
 
3280
 
10
Бичкова
Альона Юріївна
тренер вищої категорії
Пауерліфтинг
Шевченко Андрій
 
2060
 
 
26.12.2017

Новини