Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з видів спорту серед осіб з інвалідністю в 2017 році

Управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації визначені кращі в 2017 році спортсмени та тренери регіону.

Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях в трьох категоріях: з олімпійських видів спорту, з неолімпійських видів спорту та з видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Найкращими серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями за підсумками 2017 року визнані: Марина Погорелова (дзюдо), Римма Філімошкіна (легка атлетика), Євген Нехаєв (дзюдо), Олександр Кузнецов (баскетбол), Людмила Ведерко (шашки), Сніжана Кернична (танці на візках), Володимир Керничний (танці на візках), Ярослав Коюда (веслування академічне), Єгор Дементьєв (велоспорт), Зінаїда Мручковська (шашки).

Опікувалися атлетами – представниками видів спорту серед осіб з інвалідністю – тренери Віталія Врублевська (дзюдо), Наталя Василенко (легка атлетика), Дмитро Мударісов (шашки), Олена Харченко (танці на візках), Віктор Дементьєв (велоспорт), Віктор Лис (легка атлетика), Світлана Казначеєва (плавання), Андрій Казначеєв (плавання), Ігор Котляров (пауерліфтинг), Олексій Позднухов (пауерліфтинг).

 

10 кращих спортсменів Донецької області з видів спорту серед осіб з інвалідністю
за підсумками виступів в 2017 році

з/п
П.І. спортсмена
Рік
народ-ження
Вид спорту
Місто
Кращі результати
2017 року
Стипендіат, кращий спортсмен місяця
Сума балів
П.І.Б.
тренера
1
Погорелова Марина Геннадіївна
1979
 
дзюдо
(слух)
Маріуполь
чемпіон та бронзовий призер Дефлімпійських ігор
кращий спортсмен у липні
4250
Врублевська Віталія Володимирівна
2
Філімошкіна Римма Миколаївна
1986
 
легка атлетика
(слух)
Маріуполь
срібний призер Дефлімпійських ігор
стипендіат
2000
Василенко Наталя Вікторівна
3
Нехаєв Євген Анатолійович
1981
дзюдо
(слух)
Маріуполь
бронзовий призер Дефлімпійських ігор, чемпіон України
 
1750
Врублевська Віталія Володимирівна
4
Кузнецов Олександр Олегович
1978
 
баскетбол
(слух)
Маріуполь
бронзовий призер Дефлімпійських ігор 2017 року
 
1750
Каковкін Станіслав Георгійович
5
Ведерко Людмила Іванівна
1962
шашки
(ураження опорно-рухового апарату)
Бахмут
переможець та срібний призер чемпіонату світу
кращий спортсмен у вересні
1440
Мударісов Дмитро Закійович
6
Кернична Сніжана Олексіївна
1978
танці на візках
Слов’янськ
переможець та бронзовий призер чемпіонату світу
кращий спортсмен у квітні, жовтні
1320
Харченко Олена Анатоліївна
7
Керничний Володимир Ярославович
1972
танці на візках
Слов’янськ
переможець та бронзовий призер чемпіонату світу
кращий спортсмен у квітні
1320
Харченко Олена Анатоліївна
8
Коюда Ярослав Миколайович
1987
 
веслування академічне
(ураження опорно-рухового апарату)
Слов’янськ
срібний призер чемпіонату світу, бронзовий призер Кубку світу
кращий спортсмен у травні, червні
1150
Бондаренко Юрій Романович
9
Дементьєв Єгор Вікторович
1987
велоспорт
(ураження опорно-рухового апарату)
Слов’янськ
срібний призер чемпіонату світу
стипендіат
800
Дементьєв Віктор Петрович
10
Мручковська Зінаїда Костянтинівна
1957
шашки
(зір)
Краматорськ
срібний призер чемпіонату світу
 
640
Мударісов Дмитро Закійович

 

10 кращих тренерів Донецької області з видів спорту серед осіб з інвалідністю
за підсумками 2017 року


з/п
П.І.Б. тренера
Почесне звання,
посада
Вид спорту
П.І. кращих спортсменів – вихованців тренера
Кращий тренер місяця
Сума балів
1
Врублевська Віталія Володимирівна
подані документи на заслуженого тренера України
дзюдо (слух)
Погорелова Марина
кращий тренер липня
4250
2
Василенко Наталя Вікторівна
заслужений тренер України
легка атлетика (слух)
Філімошкіна Римма
 
2000
3
Мударісов Дмитро Закійович
заслужений тренер України
шашки
(зір + ураження опорно-рухового апарату)
Ведерко Людмила
кращий тренер вересня
1440
4
Харченко Олена Анатоліївна
-
танці на візках
Кернична Сніжана
кращий тренер квітня, жовтня
1320
5
Дементьєв Віктор Петрович
заслужений тренер України
велоспорт (ураження опорно-рухового апарату
Дементьєв Єгор
 
800
6
Лис Віктор Мілентійович
заслужений тренер України
легка атлетика (ураження опорно-рухового апарату)
Ібрагімов Дмитро
 
650
7
Казначеєва Світлана Михайлівна
заслужений тренер України
плавання (ураження опорно-рухового апарату + зір)
Мащенко Олександр
 
190
8
Казначеєв Андрій Вікторович
заслужений тренер України
плавання (ураження опорно-рухового апарату + зір)
Соцька Ірина
 
150
9
Котляров Ігор Миколайович
заслужений тренер України
пауерліфтинг
(зір)
Козирева Василиса
 
80
10
Позднухов Олексій Володимирович
заслужений тренер України
пауерліфтинг
(зір)
Романюк Юрій
 
80
 
 
26.12.2017

Новини