Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 

 
 
 
 
ХК "Донбас"






Інформація щодо угод з федераціями про співпрацю

Інформація
щодо діючих угод про співпрацю між управлінням з питань фізичної культури та спорту
Донецької облдержадміністрації та територіальними осередками
відповідних всеукраїнських спортивних федерацій
станом на 01 лютого 2017 року

 
Вид спорту
Назва всеукраїнської спортивної федерації, що має статус національної
Назва територіального осередку
Термін дії угоди
ПІБ та контактний телефон керівника територіального осередку
Олімпійські види спорту
1
Баскетбол
Всеукраїнська громадська організація «Федерація баскетболу України»
Громадська організація «Донецька обласна асоціація баскетболу»
29.11.2020
Нестеренко
Ігор Юрійович
2
Бокс
Всеукраїнська громадська організація «Федерація боксу України»
Громадська організація «Регіональна федерація боксу Донецької області»
12.05.2020
Єлисєєв
Дмитро Васильович
3
Боротьба вільна
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація спортивної боротьби України»
Громадська організація «Донецька обласна федерація вільної боротьби»
09.06.2020
Гаманілов
Ігор Анатолійович
4
Боротьба греко-римська
Всеукраїнська громадська організація «Асоціація спортивної боротьби України»
Громадська організація «Донецька обласна федерація греко-римської боротьби»
15.04.2020
Куденко
Євген Валерійович
5
Важка атлетика
Всеукраїнська громадська організація «Федерація важкої атлетики України»
Громадська організація «Федерація важкої атлетики Донецької області»
26.04.2020
Третьяков
 Сергій Володимирович
6
Вітрильний спорт
Громадська організація «Вітрильна федерація України»
Громадська організація «Донецька обласна федерація вітрильного спорту»
05.04.2020
Колесніков
Віктор Іванович
7
Водне поло
Всеукраїнська громадська організація «Федерація водного поло України»
Громадська організація «Федерація водного поло Донецької області»
05.04.2020
Безсонний
Андрій Олександрович
8
Волейбол
Всеукраїнська громадська організація «Федерація волейболу України»
Громадська організація «Донецька обласна федерація волейболу»
29.11.2020
Мормитко
Геннадій Миколайович
9
Гандбол
Громадська організація «Федерація гандболу України»
Громадська організація «Незалежна Донецька обласна федерація гандболу»
26.04.2020
Хара
Михайло Вікторович
10
Гімнастика спортивна
Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація гімнастики»
Громадська організація «Федерація спортивної гімнастики Донецької області»
28.12.2020
Ковальов
Ігор Вікторович
11
Дзюдо
Всеукраїнська громадська організація «Федерація дзюдо України»
Громадська організація «Донецька обласна федерація дзюдо»
30.06.2020
Ігнатенко
 Дмитро Сергійович
12
Кінний спорт
Громадська організація «Всеукраїнська федерація кінного спорту України»
Громадська організація «Федерація кінного спорту Донецької області»
11.08.2020
Хомутиннік
Юрій Володимирович
13
Легка атлетика
Всеукраїнська спілка громадських організацій «Федерація легкої атлетики України»
Громадська організація «Федерація легкої атлетики Донецької області»
15.04.2020
Лис
Віктор Мілентійович
14
Плавання
Громадська організація «Федерація плавання України»
Відокремлений підрозділ громадської організації «Федерація плавання України» в Донецькій області
05.05.2020
Мізін
Володимир Борисович
15
Регбі
Всеукраїнська громадська організація «Федерація регбі України»
Донецька обласна громадська організація «Федерація регбі Донецької області»
25.07.2020
Корх
Олександр Павлович
16
Стрибки у воду
Всеукраїнська громадська організація «Федерація України зі стрибків у воду»
Громадська організація «Федерація зі стрибків у воду Донецької області»
29.11.2020
Лисенко
Дмитро Юрійович
17
Стрільба кульова
Стрільба стендова
Всеукраїнська громадська організація «Федерація стрільби України»
Громадська організація «Федерація стрільби Донецької області»
05.04.2020
Подопригора
Дмитро Юрійович
18
Сучасне п’ятиборство
Всеукраїнська громадська організація «Федерація сучасного п’ятиборства України»
Громадська організація «Донецька обласна федерація з сучасного п’ятиборства»
14.04.2020
Куруленко
Святослав Сергійович
19
Триатлон
Всеукраїнська громадська організація «Федерація триатлону України»
Громадське об’єднання «Донецька обласна федерація з триатлону»
29.11.2020
Красновський
Сергій Борисович
20
Тхеквондо (ВТФ)
Всеукраїнська громадська організація «Федерація тхеквондо (ВТФ) України»
Громадська організація «Федерація тхеквондо (ВТФ) Донецької області»
14.04.2020
Страшненко
Володимир Миколайович
21
Футбол
Всеукраїнська спортивна громадська організація «Федерація футболу України»
Громадська організація «Федерація футболу Донецької області»
25.07.2020
Єфімов
Максим Вікторович
Неолімпійські види спорту
1
Армспорт
Всеукраїнська громадська організація «Українська федерація армспорту»
Донецький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація армспорту»
24.05.2020
Баландін
Олександр Володимирович
2
Бодібілдинг
Федерація бодібілдингу України
Громадське об’єднання «Донецька обласна федерація бодібілдінгу та фітнесу»
03.03.2020
Талавера
Віталій Сергійович
3
Бойові мистецтва
 
Громадська організація «Регіональна асоціація бойових мистецтв та спорту»
12.05.2020
Шухман
Олег Еріксонович
4
Боротьба Кураш
Всеукраїнська громадська організація «Федерація боротьби Кураш України»
Громадське об’єднання «Федерація боротьби Куреш і Кураш Донецької області»
30.06.2020
Тирнахсиз
Микола Юрійович
5
Боротьба самбо
Громадська організація «Федерація самбо України»
Відокремлений підрозділ НФСУ «Донецька обласна федерація самбо НФСУ»
03.06.2020
Мацай
Ігор Володимирович
6
Військово-спортивні багатоборства
Громадська організація «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств
Відокремлений підрозділ громадської організації «Всеукраїнська федерація військово-спортивних багатоборств» у Донецькій області
12.05.2020
Данилевич
Віталій Миколайович
7
Гирьовий спорт
Всеукраїнська громадська організація «Союз гирьового спорту України»
Донецький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Союз гирьового спорту України»
12.05.2020
Сасік
Артур Сергійович
8
Джиу-джитсу
Асоціація джиу-джитсу України
Громадське об’єднання «Федерація джиу-джитсу Донецької області»
28.12.2020
Рубцов
Леонід Олександрович
9
Карате
 
Громадська організація «Донецька обласна федерація карате»
28.12.2020
Коваленко Валерій Валерійович
10
Кікбоксинг WKA
Громадська організація «Всеукраїнська Кікбоксерська Асоціація WKA»
Громадська організація «Донецька обласна федерація кікбоксингу» WKA
28.12.2020
Кощей
Віталій Олександрович
11
Кікбоксинг WPKA
Всеукраїнська громадська організація «Український союз кікбоксингу»
Громадське об’єднання «Міжрегіональна федерація кікбоксингу Орієнтал»
24.05.2020
Лук′янченко
Сергій Вольмирович
12
Кікбоксинг WАКО
Всеукраїнська громадська організація «Федерація кікбоксингу України «ВАКО»
Громадська організація «Федерація кікбоксингу Донецької області»
30.06.2020
Колесников
Микола Васильович
13
Мотоциклетний спорт
Громадська організація «Федерація мотоциклетного спорту»
Громадська організація «Федерація мотоциклетного спорту Донецької і Луганської областей»
05.05.2020
Фастовець
Володимир Григорович
14
Пауерліфтинг
Федерація пауерліфтингу України
Громадська організація «Федерація пауерліфтингу Донецької області»
24.05.2020
Збандут
Іван Васильович
15
Радіоспорт
Громадська організація «Ліга радіоаматорів України»
Громадська організація «Федерація радіоспорту Донбасу»
09.06.2020
Іванько
Олексій Володимирович
16
Регбіліг
Всеукраїнська громадська організація «Українська федерація регбіліг»
Громадська організація «Федерація регбіліг Донецької області»
28.12.2020
Юркін
Ігор Олександрович
17
Рукопашний бій
Громадська організація «Всеукраїнська федерація рукопашного бою»
Громадська організація «Донецька обласна федерація рукопашного бою «Донбас»
02.09.2020
Казацький
Дмитро Геннадійович
18
Спорт із собаками
Громадська організація «Всеукраїнська федерація кінологічного спорту»
Донецька обласна філія громадської організації «Всеукраїнська федерація кінологічного спорту»
12.05.2020
Копатько
Олена Вікторівна
19
Спортивне орієнтування
Громадська організація «Федерація спортивного орієнтування України»
Громадська організація «Федерації спортивного орієнтування Донбасу»
09.06.2020
Іванько
Олексій Володимирович
20
Спортивні танці
Громадська організація «Асоціація спортивного танцю України»
Громадська організація «Асоціація спортивного танцю Донецької області»
05.05.2020
Рудаков
Владислав Володимирович
21
Сумо
Всеукраїнська федерація боротьби сумо
Громадська організація «Федерація сумо Донецької області»
12.05.2020
Іванков
Володимир Володимирович
22
Таеквон-до (ІТФ)
Громадська організація «Федерація таеквон-до (І.Т.Ф.) України»
Громадська організація «Донецька обласна федерація «Таеквон-до І.Т.Ф.»
03.06.2020
Мартинов
Сергій Федорович
23
Традиційне карате
Всеукраїнська громадська організація «Федерація традиційного карате-до України»
Громадська організація «Донецька обласна асоціація традиційного карате – до»
05.05.2020
Пеняшкін
Костянтин Вікторович
24
Ушу
Всеукраїнська громадська організація «Українська федерація ушу»
Донецьке обласне відділенні Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація ушу»
12.05.2020
Болдирєв
Віталій Іванович
25
Спортивна аеробіка
Фітнес
 
Громадська організація «Федерація спортивної аеробіки та фітнесу Донецької області»
09.06.2020
Прийменко
 Аліна Валеріївна
26
Флорбол
Всеукраїнська громадська організація «Федерація флорбола»
Громадська організація «Федерація флорболу Донецької області»
28.12.2020
Тернова
Юлія Володимирівна
27
Фунакоші Шотокан Карате
 
Громадська організація «Федерація Фунакоші Шотокан Карате Донецької області»
05.05.2020
Дереза
Геннадій Борисович
28
Футзал
 
Громадська організація «ДЮФК «Багіра»
12.05.2020
Рєзніков
Олександр Вікторович
29
Хортинг
Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація хортингу»
Донецький обласний осередок всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація хортингу»
24.05.2020
Карпук
Андрій Миколайович
30
Черліденг
ГО «Всеукраїнська федерація черліденгу груп підтримки спортивних команд
Громадська організація «Донецька обласна федерація черліденгу груп підтримки спортивних команд
14.04.2020
Крюкова
Тетяна Іванівна
31
Шахи
Федерація шахів України
Громадська організація «Федерація шахів Донецької області»
30.06.2020
Близнюк
Сергій Анатолійович
32
Косіки Карате
 
Громадська організація «Українська федерація «Шорінзірю Кенкокан Каратедо, Косікі Каратедо»
29.11.2020
Непочатов
Іван Анатолійович