Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


«Спорт рівних можливостей» у Краматорську

8 лютого Донецький регіональний центр «Інваспорт»  провів спортивно-масовий захід на базі Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю "Донбас"» (м. Краматорськ).

Захід під назвою «Спорт рівних можливостей» відбувся в рамках навчального проекту «Територія вільного спілкування» за ініціативи управління освіти Краматорської міської ради.

Участь у турнірі взяли особи з інвалідністю наступних нозологій: ураження опорно-рухового апарату (УОРА) (12 осіб), вади розумового фізичного розвитку (ВРФР) (6 осіб), загальні захворювання (6 осіб).

Спортсмени з інвалідністю були у складі команди слухачів ДРУ «ЦКРОІ "Донбас"» (24 спортсмени з інвалідністю) і мешканців міста, другу команду склали учні загальноосвітніх шкіл міста Краматорськ (35 учнів 10-11 класів ) і спортсмени з інвалідністю (загальні захворювання , 7 осіб).

На початку заходу всі учасники привітали один одного і зробили разом веселу спортивно-танцювальну розминку. Після цього кожен з учасників мав можливість позмагатися в улюбленому виді спорту: дартсі, настільному тенісі, волейболі сидячи (майданчик 3х3 м, склад команди 3 гравці + запасний). Вистачало і вболівальників, які прийшли підтримати своїх друзів та поспілкуватися один з одним. 

Протягом заходу всі бажаючі поласували солодощами і насолодилися чудовою українською музикою. У підсумку змагань визначено переможців і призерів.

Наcтільний теніс

1 місце – Даніїл Бондарчук  (ЗОШ);

2 місце – Дмитро Бондарев (ДРУ «ЦКРОІ "Донбас"», загальні захворювання );

3 місце – Ян Топор (ЗОШ);

Волейбол сидячи

1місце – команда учнів10-11 класів ЗОШ: Діана Чернавка, Марина Мазнова, Марія Середа, Данило Буріхін;

2 місце - команда слухачів ДРУ «ЦКРОІ "Донбас"»: Альона Мороз, Ігор Рунчев, Владислав Іванов, Тетяна Бобровська (команда виключно зі спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату);

Дартс

1 місце – Антон Сарафанов (ДРУ «ЦКРОІ "Донбас"», ураження опорно-рухового апарату)

2 місце – Ігор Бичковський (ЗОШ);

3 місце – Дмитро Бондарев (ДРУ «ЦКРОІ "Донбас"», загальні захворювання).

Наприкінці заходу директор  ДРУ «ЦКРОІ "Донбас"» Світлана Фоміна разом з провідним фахівцем ДРЦ «Інваспорт» Іваном Головенко урочисто вручили переможцям та призерам почесні грамоти.

Головна мета заходу - формування вільного, безбар’єрного середовища, спілкування між людьми з інвалідністю та учнями шкіл міста. Крім того, це наступний крок у виявленні серед учнів з інвалідністю у загальноосвітніх школах бажаючих до регулярних занять спортом та фізичною культурою.

Організатори заходу впевнені, що такі зустрічі допомагають скоротити відстань між людьми з інвалідністю та підлітками, саме такі зустрічі виховують толерантне відношення  молоді до людей з інвалідністю.  

Щиру подяку організатори висловили представникам усіх чотирьох освітніх округів міста Краматорськ, які взяли активну участь у заході, а також волонтерам Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» за допомогу при підготовці та проведенні змагань. 

 
11.02.2018

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 19.02 по 25.02.2018

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

28 лютого - 1 березня Бахмут прийме чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

5-9 березня в Бахмуті пройде чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

Перемоги, нічиї і поразки команд Донецької області, а також анонси наступних матчів

 

Національно-патріотичне виховання

 

Статті

12.12.2017 Танці на візках як стимул до життя: спортивний шлях Сніжани та Володимира Керничних

01.12.2017 Чемпіони-пауерліфтери Донецької області: суперники з Росії нам заздрять

25.09.2017 Кубок Люгайло. Погляд олімпійських чемпіонів

02.09.2017 Олена Радюк – про навчання в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки та виступ на дебютному чемпіонаті Європи

 

Відео

Відеоролики Мінмолодьспорту та НОК України

 

Управління в соціальних мережах