Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Чемпіонська кузня важкоатлетів Донеччини

Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з важкої атлетики є базовою спортшколою з розвитку цього виду спорту на Донеччині. Задля забезпечення етапності та оптимізації підготовки висококваліфікованих спортсменів її вихованці передаються до Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С. Бубки та до школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Відділення обласної СДЮСШОР з важкої атлетики сьогодні працюють у 9-ти містах регіону: Маріуполі, Вугледарі, Селидовому, Білозерському, Бахмуті, Дружківці, Краматорську, Лимані та Новогродівці.

Станом на початок грудня 2017 року навчально-тренувальну роботу здійснюють 18 тренерів-викладачів (з них 3 – за сумісництвом), з числа яких 4 особи мають почесне звання «Заслужений тренер України», 13 осіб є майстрами спорту, 1 – майстер спорту міжнародного класу. П’ять тренерів-викладачів мають вищу кваліфікаційну категорію, вісім тренерів-викладачів – першу категорію. Кількість існуючих вакансій тренерсько-викладацького складу становить 2 штатних одиниці.

За час, як діяльність обласної СДЮСШОР з важкої атлетики переміщено з Донецька та спортшколу перереєстровано в Дружківці, її вихованці досягли наступних результатів на міжнародному помості:

2015: чемпіон світу та Європи серед юнаків до 17 років – Ігор Обухов; чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу серед дівчат до 17 років, бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорок до 20 років – Альона Шевкопляс; срібна призерка (вдруге) чемпіонату Європи серед юніорок до 20 років – Олена Коханенко.

2016: бронзова призерка чемпіонатів світу та Європи серед юніорок до 20 років – Альона Шевкопляс; бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді до 23 років – Олена Коханенко; мале «срібло» чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років за поштовх – Ігор Обухов; мала «бронза» чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років за ривок – Максим Кобець.

2017: бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорок до 20 років – Альона Шевкопляс; бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років – Ілля Куліков; мала «бронза» чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років за поштовх – Ігор Обухов; мале «срібло» чемпіонату Європи серед юніорів до 20 років за поштовх – Ілля Куліков.

Також за вищевказаний період підготовлено 13-х майстрів спорту України та 2-х майстрів спорту України міжнародного класу.

За підсумками спортивної результативності у 2015 та 2016 роках обласна СДЮСШОР з важкої атлетики визнана кращою серед спеціалізованих спортивних шкіл області.

Також першою обласна СДЮСШОР стала в командному заліку на чемпіонаті України серед спортсменів ДЮСШ, СДЮШОР, УОР, спортивних ліцеїв (1999 р. н. та молодші), який проводився 20-24 лютого 2017 року в Харкові.

До складів збірної команди України на 2017 рік входять 12 вихованців школи: Роман Зайцев, Олена Коханенко, Альона Шевкопляс, Ігор Обухов (основний); Максим Кобець, Ілля Куліков, Віталій Митрофанов, Іван Нужний, Анастасія Паніматченко, Марина Алєксандрова (кандидатський); Олександр Рудь, Діана Бєлік (резервний).

 
 
 
 
06.12.2017

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 19.02 по 25.02.2018

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

28 лютого - 1 березня Бахмут прийме чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

5-9 березня в Бахмуті пройде чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

Перемоги, нічиї і поразки команд Донецької області, а також анонси наступних матчів

 

Національно-патріотичне виховання

 

Статті

12.12.2017 Танці на візках як стимул до життя: спортивний шлях Сніжани та Володимира Керничних

01.12.2017 Чемпіони-пауерліфтери Донецької області: суперники з Росії нам заздрять

25.09.2017 Кубок Люгайло. Погляд олімпійських чемпіонів

02.09.2017 Олена Радюк – про навчання в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки та виступ на дебютному чемпіонаті Європи

 

Відео

Відеоролики Мінмолодьспорту та НОК України

 

Управління в соціальних мережах