Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Дитяче свято у Селидовому з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

1 грудня у місті Селидове відбувся благодійний захід під гаслом «Хай серце світиться добром» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Мета заходу - виховання толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями, на руйнування психологічних, фізичних, соціальних бар’єрів, які виключають або обмежують їх участь у повноцінній життєтворчій діяльності.

На свято у ЗОШ №2 Селидового запросили дітей, які потребують особливої уваги, а також почесних гостей. Це міський голова Віктор Ремізов, помічник-консультант народного депутата України Ірина Євсюкова, в.о. начальника відділу освіти Анжеліка Кожушкова, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Сергій Горбунов.

Діти взяли участь у «Веселих стартах», адже у формі ігор краще сприймається та запам’ятовується інформація про одвічні теми гуманності, чуйності  та взаємодопомоги. Такі програми сприяють вихованню гармонійної особистості, а тому заслуговують на увагу та підтримку.

Святкування організували міські підприємці і громадські активісти: Сергій Макаров та Сергій Лободін надали спонсорську допомогу на придбання іграшок для дітей, автоперевізник Олександр Дікарєв організував безкоштовне транспортування дітей до кафе «Луч», Лариса Лялюєва, керівник громадської організації «Партнерство малого бізнесу», влаштувала для дітлахів благодійний обід.

Веселу розважальну програму з іграми та конкурсами провели працівники ЦТДЮ міста Селидове. Ведучі організували програму свого виступу під такими гаслами: «Милосердя і доброта - два крила, на яких тримається людство», «Лікування добротою потребують усі: хворі, самотні, благополучні», «Чуйність, співпереживання, вміння розуміти чужий біль та підтримувати у важку хвилину - це все є в характері нашого народу».

Тема милосердя наскрізною стрічкою поєднала між собою дітей, гостей та організаторів свята. Лунали вірші та пісні про добро і людяність, а запальні танці подарували гарний настрій усім присутнім.

 
05.12.2017

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 19.02 по 25.02.2018

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

28 лютого - 1 березня Бахмут прийме чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

5-9 березня в Бахмуті пройде чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

Перемоги, нічиї і поразки команд Донецької області, а також анонси наступних матчів

 

Національно-патріотичне виховання

 

Статті

12.12.2017 Танці на візках як стимул до життя: спортивний шлях Сніжани та Володимира Керничних

01.12.2017 Чемпіони-пауерліфтери Донецької області: суперники з Росії нам заздрять

25.09.2017 Кубок Люгайло. Погляд олімпійських чемпіонів

02.09.2017 Олена Радюк – про навчання в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки та виступ на дебютному чемпіонаті Європи

 

Відео

Відеоролики Мінмолодьспорту та НОК України

 

Управління в соціальних мережах