Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Підведені підсумки діяльності Відділення НОК України в Донецькій області за 2017 рік та окреслені плани на 2018-й

22 листопада в Краматорську відбулося засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області.

У вступному слові голова відділення Віктор Ремський довів інформацію про засідання ХХХІІ Генеральної асамблеї Національного олімпійського комітету, учасники якої заслухали і обговорили звіт про діяльність у 2017 році та основні напрями роботи у 2018-му. Також він відзначив, що підчас особистої зустрічі з Президентом НОК України Сергієм Бубкою обговорено питання щодо передання комплекту сучасного гімнастичного обладнання для розвитку гімнастики на Донеччині. Візит головного олімпійця країни в регіон заплановано на середину грудня.

Нова сторінка історії Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області (далі – Відділення) почалася у квітні 2017 року, коли відбулася V позачергова звітно-виборна Асамблея. Згідно порядку денного, були проведені вибори голови, першого заступника голови, заступників голови, відповідального секретаря, членів виконкому та ревізійної комісії Відділення на період 2017-2021 років. А також змінена юридична адреса Відділення та внесені зміни до Положення про Відділення з метою приведення його у відповідність до вимог Податкового кодексу України для неприбуткових організацій. Постановою Виконкому НОК України від 23 травня 2017 року № 38 затверджено Положення Відділення в новій редакції.

 
 

За поточний рік Відділенням проведено всього 43 заходи. До найбільш масового з них – Олімпійського тижня – залучено понад 115 тисяч осіб з міст, районів та територіальних громад. Спортивне свято «Всеукраїнський Олімпійський день», яке традиційно проводиться з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету (23 червня 1894 року), цього року 17 червня прийняв стадіон «Металург» у Бахмуті. 9 вересня в Краматорську відбувся обласний спортивно-масовий захід «Олімпійський урок», який охопив 2125 учасників. Також у 2017 році була продовжена традиція проведення змагань на призи видатних олімпійців Донеччини – Ніни Зюськової, Ірини Ліщинської, Станіслава Люгайло, Віктора Мірошниченка.

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» проходить щорічно з початку навчального року. За підсумками обласних змагань, які відбулися 11 травня в місті Родинське, перемогу вибороли учні Великоновосілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2, які у вересні тріумфували і у фіналі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» - «Olympic move UA».

Відділення також проводить роботу з підтримки спортсменів та тренерів з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю з метою популяризації здорового способу життя та підняття престижу спорту в Донецькій області. Щомісяця відбувається визначення та вшанування найкращого спортсмена й тренера в урочистій обстановці, з врученням сертифікатів та цінних подарунків.

 
 

Після обговорення підсумків діяльності Відділення за 2017 рік Віктор Ремський окреслив плани на наступний 2018-й. Він акцентував увагу на питаннях розбудови спортивної інфраструктури для масового спорту і спорту вищих досягнень, популяризації заходів Відділення, у тому числі в навчальних закладах, а також залучення федераціями спонсорських коштів.

Засіданням Виконкому Відділення НОК України в Донецькій області затверджено календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Відділення на 2018 рік. З документом можна ознайомитися в прикріпленому файлі.

 

За інформацією Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області

 
23.11.2017

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 19.02 по 25.02.2018

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

28 лютого - 1 березня Бахмут прийме чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

5-9 березня в Бахмуті пройде чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат

 

Нові документи

 

Рахунок на табло

Перемоги, нічиї і поразки команд Донецької області, а також анонси наступних матчів

 

Національно-патріотичне виховання

 

Статті

12.12.2017 Танці на візках як стимул до життя: спортивний шлях Сніжани та Володимира Керничних

01.12.2017 Чемпіони-пауерліфтери Донецької області: суперники з Росії нам заздрять

25.09.2017 Кубок Люгайло. Погляд олімпійських чемпіонів

02.09.2017 Олена Радюк – про навчання в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки та виступ на дебютному чемпіонаті Європи

 

Відео

Відеоролики Мінмолодьспорту та НОК України

 

Управління в соціальних мережах