Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
ХК "Донбас"


Олександрівський район отримав 6 нових спортивних майданчиків

13 листопада з нагоди святкування 85-ї річниці Донецької області в селі Високопілля Олександрівського району відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Участь у святкових заходах взяли заступник голови Донецької облдержадміністрації, голова громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області» Владислав Лаврик, голова Олександрівської районної ради Федір Мороз, начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик, перший віце-президент федерації футболу Донецької області Олександр Косевич, генеральний  директор товариства з обмеженою відповідальністю «Альянсбуд» Олександр Суходольський.

Під час урочистого відкриття Владислав Лаврик привітав громаду Високопільської сільської ради з набуттям нового майданчика та зазначив важливість розвитку доступної спортивної інфраструктури для сіл і селищ регіону.

Можливість вдосконалювати свої навички юні спортсмени Високопілля матимуть і завдяки подарункам почесних гостей: у рамках Програми розвитку масового футболу в Донецькій області на 2017-2020 роки дітям вручили сітку м’ячів та комплект манішок, від Олександрівської райдержадміністрації – три комплекти спортивного одягу. Футбольне свято місцеві школярі відзначили міні-турніром на новому полі.

Усього на сьогоднішній день Олександрівський район отримав 6 нових спортивних майданчиків – окрім майданчика зі штучним покриттям у селі Високопілля, ще п’ять майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням (до складу кожного з яких входять дев’ять тренажерів на різні групи м’язів) були облаштовані в селах Степанівка, Староварварівка, Очеретине, Золоті Пруди та Петрівка Друга.

Їх будівництво відбувалося в рамках проекту до 85-річчя Донецької області, що реалізується за ініціативи голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, відповідно до програми економічного та соціального розвитку Донецької області на 2017 рік. На придбання, монтаж огорожі та штучного покриття, придбання та доставку тренажерів з обласного бюджету було виділено 1131,0 тис. грн. Проектно-кошторисна документація, роботи щодо будівництва основи для майданчика зі штучним покриттям, установка тренажерів, благоустрій виконувалися за районні та позабюджетні кошти.

 

 
14.11.2017

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 22.01 по 28.01.2018

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях


23-27 січня Покровськ прийме зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків

 

Рахунок на табло

Перемоги, нічиї і поразки команд Донецької області, а також анонси наступних матчів

 

Національно-патріотичне виховання

 

Статті

12.12.2017 Танці на візках як стимул до життя: спортивний шлях Сніжани та Володимира Керничних

01.12.2017 Чемпіони-пауерліфтери Донецької області: суперники з Росії нам заздрять

25.09.2017 Кубок Люгайло. Погляд олімпійських чемпіонів

02.09.2017 Олена Радюк – про навчання в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки та виступ на дебютному чемпіонаті Європи

 

Відео

Відеоролики Мінмолодьспорту та НОК України

 

Управління в соціальних мережах