Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


До Дня фізичної культури і спорту в Бахмуті нагородили кращих спортсменів, тренерів та фахівців сфери

6 вересня в Бахмуті в міському центрі культури та дозвілля ім. Є.Мартинова відбувся традиційний урочистий захід з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

На початку свята зі звітною промовою про спортивні успіхи і досягнення міста та плани на майбутній рік виступив начальник управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Віктор Лис.

Міський голова Олексій Рева у зверненні до присутніх зазначив, що все більше жителів громади, серед яких чимало молоді і людей похилого віку, долучаються до занять фізичною культурою та спортом: «Упевнений, що спорт буде їх надійним союзником, а найголовнішим рекордом стане здоров’я». Після цього він нагородив ветеранів спорту грамотами управління з питань фізичної культури та спорту міської ради і грошовими преміями «За внесок в розвиток фізичної культури і спорту». Також Олексій Рева вручив нагороди та подяки найкращим спортсменам міста, які в 2016-2017 роках стали переможцями змагань з олімпійських, неолімпійських та паралімпійських видів спорту.

У рамках відзначення свята подяками Бахмутської міської ради та спортивним інвентарем нагородили переможців міського конкурсу в номінаціях «Кращий тренер 2016 року», «Кращий колектив фізичної культури, вчитель, викладач 2016-2017 навчального року», «Кращий спортсмен 2016-2017 року».

Наприкінці урочистої частини заходу творчі колективи міста подарували спортсменам яскраві номери.

 

 
13.09.2017

Новини