Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Вікторія Ткачук: «Зазвичай шостий бар’єр навіть не відчуваю, а тут збилася на ньому»

З 4 по 13 серпня в Лондоні проходить чемпіонат світу з легкої атлетики. До складу збірної команди України увійшли три представника Донецької області – спортсмени школи вищої спортивної майстерності.

7 серпня першою в боротьбу вступила Вікторія Ткачук, яка змагалася на дистанції 400 м з бар’єрами. Вікторія добре почала, проте вийти до півфіналу їй все ж не вдалося. Помилка на шостому бар’єрі – і 57,05 с на фініші (при тому, що кваліфікаційними у її забігу виявилися 56,50 с).

Нижче наводимо коментар спортсменки прес-службі Федерації легкої атлетики України.

- Незвично для себе збилася на шостому бар’єрі. Я навіть не зрозуміла, що сталося. Зазвичай я його навіть не відчуваю, а з сьомого бар’єру починається мій біг. А тут… Будемо з тренером розбирати. Дуже сподобалося, як подолала перші п’ять бар’єрів, навіть не затратила стільки сил, скільки могла б. Сподівалася на хороший результат, адже підійшла до чемпіонату світу у хорошій формі, і секунди показувала досить високі, яких би вистачило для півфіналу, а там би вже боролася далі за результат.

- Але по ходу сезону секунди були якраз не дуже хороші, і ви буквально в останній момент зстрибнули у цей «потяг»?

- Сезон у мене почався досить рано, з Універсіади у травні. Але не могла показувати високий час, оскільки мене з грудня турбує досить серйозна травма, проблеми з сідничним нервом. Інколи вона дає про себе знати досить сильно, інколи дає змогу тренуватися. Намагатимуся якомога швидше її лікувати.

Ми з тренером старалися зробити все, що могли, оскільки цей чемпіонат був потрібний і для мого досвіду, і для того, щоб позмагатися з найкращими бар’єристками світу. І так як я вже вийшла з молодіжного віку, досвіду набралася з головою, цих відмазок уже в мене не буде. Тому, сподіваюсь, наступного року повернуся з хорошим результатом, який дозволить боротися за першу трійку на чемпіонаті Європи.

- Ви говорили, що були готові показувати хороший час. Тобто попри травму вдалося підготуватися до чемпіонату світу?

- Останні тижні два за допомогою знеболювальних і протизапальних препаратів намагалися виконати необхідний об’єм роботи і якраз виходили на потрібні секунди, але цей шостий бар’єр… Я дуже засмутилася. Останній місяць все йшло досить непогано, і розраховувала на значно вищий результат.

 

Фото і інтерв’ю – Федерація легкої атлетики України
 
08.08.2017

Новини