Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Повернення українських спортсменів з Дефлімпійських ігор у Туреччині!

2 серпня до Маріуполя повернулися головні герої останніх двох спортивних тижнів, учасники Дефлімпійських ігор у Туреччині!

На залізничному вокзалі справжніх патріотів своєї країни, учасників Дефлімпійських ігор зустріли заступник голови Донецької обласної державної адміністрації Віктор Ремський, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Наталія Точилова, начальник управління спорту Маріупольської міської ради Олексій Казанцев, представники Донецького обласного відділення «Інваспорт», а також вболівальники і друзі спортсменів.

Нагадаємо, що у складі національної збірної команди України Донецьку область представляли 6 спортсменів з трьох видів спорту, в активі яких опинилося 5 нагород.

За такі визначні досягнення, винагороди Донецької обласної державної адміністрації отримали 4 спортсмени та 2 тренери, загальна сума яких становить майже мільйон гривень, до того ж розмір цих винагород є найбільшим серед інших областей України.    

Найбільш «врожайним» виявився виступ дзюдоїстів нашого регіону, вихованців тренера Віталії Врублевської. Так, Марина Погорелова здобула «бронзу» у ваговій категорії до 70 кг (бронзовою призеркою вона була і на Іграх 2013 року) та «золото» у командних змаганнях серед жінок, а Євген Нехаєв отримав «бронзу» у командних змаганнях серед чоловіків. Андрій Погорелов у ваговій категорії до 100 кг посів 5 місце.

Порадували своїх вболівальників і легкоатлети Донеччини з вадами слуху, які спеціалізуються в метанні молоту. Римма Філімошкіна показала «срібний» результат, таким чином, третій раз поспіль піднявшись на призовий п’єдестал Дефлімпійських ігор (до цього були «срібло» 2009 року та «бронза» 2013 року). Євген Полухін на дебютних для себе Іграх посів 4 місце. Наставником спортсменів є заслужений тренер України Наталя Василенко.

Бронзова дефлімпійська медаль виявилася довгоочікуваною для баскетболіста Донецької області Олександра Кузнецова, зважаючи на те, що Ігри в Самсуні стали третіми в його кар’єрі. Зазначимо, що Олександр зіграв у всіх матчах чоловічої збірної України, яка пройшла горнило групового етапу та плей-офф.

Додамо, що команда українських спортсменів здобула на XXIII літніх Дефлімпійських іграх 99 високих нагород (21 золоту, 42 срібні та 36 бронзових) та посіла другу сходинку в загальному заліку серед країн світу. На першому місці – збірна Росії, на третьому – Кореї, на четвертому – господарі Ігор, атлети Туреччини.

Від імені спортивної громадськості Донецької області  бажаємо  Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, витримки, які б стали підґрунтям для досягнення бажаних спортивних та життєвих вершин!

 
03.08.2017

Новини