Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
ХК "Донбас"


Пішов із життя віце-президент – виконавчий директор «Федерації кікбоксингу Донецької області», виконуючий обов'язки директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Колесніков Микола Васильович.

Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації повідомляє про трагічну подію – на 59-му році пішов із життя  віце-президент – виконавчий директор «Федерації кікбоксингу Донецької області», виконуючий обов'язки директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу Колесніков Микола Васильович.

Спортивна громадськість Донецької області пам’ятає Миколу Васильовича, як істинного патріота своєї справи, компетентного спеціаліста, чуйного та мудрого товариша. Його професійність, енергійність, відповідальність завжди будуть прикладом для колег.

За свою довгу трудову біографію Микола Васильович вніс гідний вклад в спортивне життя Донецького регіону та України в цілому та назавжди залишиться в серцях людей, які знали його.

Управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.

 
02.08.2017

Новини