Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
ХК "Донбас"






У Мангушському районі стипендії виплачуються 11 спортсменам

Згідно розпорядження голови Мангушської райдержадміністрації від 09 березня 2017 року № 82, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації з квітня поточного року розпочато виплати стипендій провідним та перспективним спортсменам за результатами досягнень у 2016 році.

Рішенням координаційного комітету з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту в Мангушському районі, стипендіатами визначено таких спортсменів:

1) Беш Володимир – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 25-27 листопада 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Геннадій Чапні);

2) Бобровський Олександр – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 29-31 січня 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Олександр Кавура);

3) Савєл’єв Олександр - переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат (південна зона), 06-07 березня 2016 року, м. Маріуполь, переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 08-09 квітня 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Василь Килимник);

4) Саковчак Поліна – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 25-27 листопада 2016 року, м. Слов’янськ, переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 29-31 січня 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Олександр Кавура);

5) Ставрулова Діана – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 29-31 січня 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Олександр Кавура);

6) Суту Василь – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 25-27 листопада 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Василь Килимник);

7) Чінчін Ігор – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат (південна зона), 06-07 березня 2016 року, м. Маріуполь (тренер Василь Килимник);

8) Декерменджи Ганна – переможець чемпіонату Донецької області з класичного пауерліфтингу, 26-31 травня 2016 року, м. Краматорськ (тренер Іван Збандут);

9) Збандут Василь – переможець чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи, 12-17 жовтня 2016 року, м. Костянтинівка, переможець чемпіонату Донецької області з класичного пауерліфтингу, 26-31 травня 2016 року, м. Краматорськ (тренер Іван Збандут);

10) Котлубей Ян – переможець чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи, 12-17 жовтня 2016 року, м. Костянтинівка (тренер Олександр Котлубей);

11)  Нікольченко Іван – переможець чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи, 12-17 жовтня 2016 року, м. Костянтинівка (тренер Олександр Котлубей).

 
18.05.2017

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 22.01 по 28.01.2018

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях


23-27 січня Покровськ прийме зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків

 

Рахунок на табло

Перемоги, нічиї і поразки команд Донецької області, а також анонси наступних матчів

 

Національно-патріотичне виховання

 

Статті

12.12.2017 Танці на візках як стимул до життя: спортивний шлях Сніжани та Володимира Керничних

01.12.2017 Чемпіони-пауерліфтери Донецької області: суперники з Росії нам заздрять

25.09.2017 Кубок Люгайло. Погляд олімпійських чемпіонів

02.09.2017 Олена Радюк – про навчання в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки та виступ на дебютному чемпіонаті Європи

 

Відео

Відеоролики Мінмолодьспорту та НОК України

 

Управління в соціальних мережах