Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 

 
 
 
 
ХК "Донбас"






У Мангушському районі стипендії виплачуються 11 спортсменам

Згідно розпорядження голови Мангушської райдержадміністрації від 09 березня 2017 року № 82, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації з квітня поточного року розпочато виплати стипендій провідним та перспективним спортсменам за результатами досягнень у 2016 році.

Рішенням координаційного комітету з питань подальшого розвитку фізичної культури та спорту в Мангушському районі, стипендіатами визначено таких спортсменів:

1) Беш Володимир – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 25-27 листопада 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Геннадій Чапні);

2) Бобровський Олександр – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 29-31 січня 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Олександр Кавура);

3) Савєл’єв Олександр - переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат (південна зона), 06-07 березня 2016 року, м. Маріуполь, переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 08-09 квітня 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Василь Килимник);

4) Саковчак Поліна – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 25-27 листопада 2016 року, м. Слов’янськ, переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 29-31 січня 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Олександр Кавура);

5) Ставрулова Діана – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 29-31 січня 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Олександр Кавура);

6) Суту Василь – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат, 25-27 листопада 2016 року, м. Слов’янськ (тренер Василь Килимник);

7) Чінчін Ігор – переможець чемпіонату Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат (південна зона), 06-07 березня 2016 року, м. Маріуполь (тренер Василь Килимник);

8) Декерменджи Ганна – переможець чемпіонату Донецької області з класичного пауерліфтингу, 26-31 травня 2016 року, м. Краматорськ (тренер Іван Збандут);

9) Збандут Василь – переможець чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи, 12-17 жовтня 2016 року, м. Костянтинівка, переможець чемпіонату Донецької області з класичного пауерліфтингу, 26-31 травня 2016 року, м. Краматорськ (тренер Іван Збандут);

10) Котлубей Ян – переможець чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи, 12-17 жовтня 2016 року, м. Костянтинівка (тренер Олександр Котлубей);

11)  Нікольченко Іван – переможець чемпіонату Донецької області з пауерліфтингу та жиму лежачи, 12-17 жовтня 2016 року, м. Костянтинівка (тренер Олександр Котлубей).

 
18.05.2017

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 22.05 по 28.05.2017

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Анонси

24 травня в Краматорську відбудеться розширене засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації

25 травня в Краматорську пройде зустріч Павла Жебрівського з волейболістами «Бахмут-ШВСМ»

 

Нові документи

 

Національно-патріотичне виховання

 

Статті

18.02.2017 Артем Алфімов: «Результат – це не везіння або випадкова подія, а наслідок якісного тренувального процесу»

03.02.2017 Артем Коноваленко: «Мною рухає бажання показати все, на що я здатний, а задачі я ставлю поступово»

22.02.2016 Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер на варті здоров’я спортсменів Донеччини

 

Відео

Флешмоб «22 pushup challenge» у Бахмуті. 30.01.2017

Відеоролики Мінмолодьспорту та НОК України

 

Управління в соціальних мережах