Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
ХК "Донбас"






У Лимані відбувся юнацький чемпіонат Донецької області з велоспорту на шосе

14-15 квітня в Лимані пройшов чемпіонат Донецької області з велоспорту на шосе серед юнаків та дівчат (2001-2002 рр.н.), молодших юнаків, молодших дівчат (2003-2004 рр.н.).

У змаганнях взяли участь понад 50 юних велосипедистів з Лиману, Маріуполя, Краматорська, Бахмута.

У перший день відбулася індивідуальна гонка на час на дистанції 10 км. Призові місця у вікових групах розподілилися наступним чином:

- юнаки 2001-2002 рр.н.:

1 місце – Геннадій Моісєєв (Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки (далі - ДВУОР),
2 місце – Вадим Рибалка (обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з велоспорту (далі - ОСДЮСШОР) - ДВУОР),
3 місце – Данило Зозуля (ДВУОР);

- молодші юнаки 2003-2004 рр.н.:

1 місце – Кирило Наказной (КДЮСШ «Атлетик» Маріуполь),
2 місце – Артем Зайцев (ОСДЮСШОР - ДВУОР),
3 місце – Пилип Сапельченко (КДЮСШ «Атлетик»);

- дівчата 2001-2002 рр.н.:

1 місце – Ганна Олійник (ОСДЮСШОР - ДВУОР),
2 місце – Софія Кирилова (КДЮСШ «Атлетик» - ДВУОР),
3 місце – Аліна Пузик (ОСДЮСШОР - ДВУОР);

- молодші дівчата 2003-2004 рр.н.:

1 місце – Діана Малінова (КДЮСШ «Атлетик»),
2 місце – Аліна Голубоцька (ОСДЮСШОР - ДВУОР),
3 місце – Катерина Кондрашова (ОСДЮСШОР, Маріуполь).
 

У другий день чемпіонату юні велосипедисти розіграли призові місця в гонці-критеріум:

- юнаки 2001-2002 рр.н.:

1 місце – Геннадій Моісєєв (ДВУОР),
2 місце – Вадим Рибалка (ОСДЮСШОР - ДВУОР),
3 місце – Микита Колибанцев (КДЮСШ «Атлетик»);

- молодші юнаки 2003-2004 рр.н.:

1 місце – Артем Зайцев (ОСДЮСШОР - ДВУОР),
2 місце – Августин Ярема (ОСДЮСШОР Лиман),
3 місце – Пилип Сапельченко (КДЮСШ «Атлетик»);

- дівчата 2001-2002 рр.н.:

1 місце – Ганна Олійник (ОСДЮСШОР - ДВУОР),
2 місце – Софія Кирилова (КДЮСШ «Атлетик» - ДВУОР),
3 місце – Аліна Пузик (ОСДЮСШОР - ДВУОР);

- молодші дівчата 2003-2004 рр.н.:

1 місце – Діана Малінова (КДЮСШ «Атлетик»),
2 місце – Аліна Голубоцька (ОСДЮСШОР - ДВУОР),
3 місце – Катерина Кондрашова.

Призери змагань були нагороджені грамотами.

 
19.04.2017

Новини

 

Плани заходів на тиждень
з 22.01 по 28.01.2018

Обласні фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи

Участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях


23-27 січня Покровськ прийме зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків

 

Рахунок на табло

Перемоги, нічиї і поразки команд Донецької області, а також анонси наступних матчів

 

Національно-патріотичне виховання

 

Статті

12.12.2017 Танці на візках як стимул до життя: спортивний шлях Сніжани та Володимира Керничних

01.12.2017 Чемпіони-пауерліфтери Донецької області: суперники з Росії нам заздрять

25.09.2017 Кубок Люгайло. Погляд олімпійських чемпіонів

02.09.2017 Олена Радюк – про навчання в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки та виступ на дебютному чемпіонаті Європи

 

Відео

Відеоролики Мінмолодьспорту та НОК України

 

Управління в соціальних мережах