Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 

 
 
 
 
ХК "Донбас"






Бахмут прийняв чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

14-15 квітня на бахмутському стадіоні «Металург» відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 року народження та молодше.

У змаганнях взяли участь 182 атлети з 16 команд Донецької області: Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, КДЮСШ № 1 Бахмутської міської ради, ДЮСШ м. Костянтинівки, КДЮСШ № 4 м. Маріуполя, КДЮСШ «Меотида» м. Маріуполя, ДЮСШ м. Торецька, ДЮСШ Дружківської міської ради, ДЮСШ м. Мирнограду, ОКДЮСШ «Україна» м. Маріуполя, ДЮСШ м. Вугледару, ОКДЮСШ м. Дружківки, Донецька обласна дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів, ДЮСШ Бахмутського району, КЗ ДЮСШ м. Слов’янська, КПНЗ «Міська КДЮСШ» м. Слов’янська, ОКДЮСШ Донецької обласної організації ВФСТ «Колос».

Серед молодших дівчат на дистанціях 100 м з бар’єрами (14.9), 100 м (12.6) та 200 м (26.9) впевнено перемогла Кристина Юрчук. Олена Сапоненко з Маріуполя стала чемпіонкою в бігу на 1500 м (5:12.5), бахмутська спортсменка Ольга Дибка виграла забіги на 400 м (1:00.8) та 800 м (2:25.8), у стрибках у довжину кращий результат показала також представниця Бахмуту Арина Зінченко (5.50 м), у метанні молоту 3 кг з особистим рекордом першою стала бахмутчанка Олександра Ревіна (43.90 м). Усі протоколи виступів дівчат 2002 р.н. та молодше – за посиланням.

Серед старших дівчат дистанцію 1500 м виграла Поліна Слищенко зі Слов’янська (5:06.2), Катерина Коваль з Бахмуту стала чемпіонкою на дистанціях 400 м (58.3) та 800 м (2:16.6). На дистанціях 100 м та 200 м за першу сходинку боротьба йшла між представницями Маріуполя Кариною Пірумшоєвою та Єлизаветою Чавдар – Карина була швидшою на стометрівці (12.7 проти 12.8), а ось 200 м виграла вже Єлизавета (27.0 проти 27.3). Протоколи виступів дівчат 2000-2001 рр.н. – за посиланням.

Серед молодших юнаків Максим Фомін з Мирнограду переміг на дистанції 1500 м (4:47.3), Олексій Душенко з Торецька став найшвидшим у бігу на 100 м (11.6), у бігу на 200 м кращим був представник Костянтинівки Данило Журавов (24.6), Богдану Панченку з Костянтинівки в стрибках у висоту підкорилася планка 170 см, а змагання зі стрибків у довжину виграв також костянтинівський спортсмен Ростислав Швець (6.26 м). Підсумкові протоколи молодших юнаків – за посиланням.

Олексій Чаплін серед старших юнаків виграв забіг на 110 м з бар’єрами (15.3), Данило Шаповалов з Дружківки був кращим на дистанціях 400 м (52.7) та 800 м (2:02.2), на стометрівці чемпіоном став Володимир Турлак з Маріуполя (11.1), Кирило Приходько з Бахмуту показав кращий час у бігу на 200 м (22.7), стрибки з жердиною виграв Андрій Дибка (360 см), а стрибки у висоту – представник Торецька Єгор Семенов (175 см). Результати юнаків 2000-2001 рр.н. – за посиланням.

Командні особисті рахунки – за посиланням.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від управління з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та федерації легкої атлетики Донецької області.

 

Фото – Ганни Макарової

 
19.04.2017

Новини