Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 
 

 
 
 
 
ХК "Донбас"






Десятки кращих спортсменів та тренерів Донеччини з олімпійських видів спорту в 2016 році

Управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації визначені кращі в 2016 році спортсмени та тренери регіону.

Рейтинг складався за підсумками виступу атлетів на офіційних Всеукраїнських та міжнародних змаганнях в трьох категоріях: з олімпійських видів спорту, з неолімпійських видів спорту та з видів спорту серед інвалідів.

Вашій увазі – десять кращих спортсменів та тренерів-викладачів Донецької області з олімпійських видів спорту.

 

 

10 кращих спортсменів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками 2016 року


з/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Вид спорту
Кількість рейтингових очок
1
Радівілов Ігор
Гімнастика спортивна
2789
2
Логвиненко Аліна
Легка атлетика
2765
3
Блошенко Артем
Дзюдо
2500
4
Гречихіна Олена
Плавання синхронне
2375
5
Шевкопляс Альона
Важка атлетика
2357,5
6
Обухов Ігор
Важка атлетика
1462,5
7-8
Рємєнь Марія
Легка атлетика
1370
7-8
Яхно Єлизавета
Плавання синхронне
1370
9
Дмитренко Руслан
Легка атлетика
1300
10
Кобець Максим
Важка атлетика
1200,5

 

10 кращих тренерів Донецької області з олімпійських видів спорту
за підсумками 2016 року


з/п
П.І.Б. тренера
П.І. спортсменів
Кількість рейтингових очок
1
Гребеннікова Ірина Вікторівна
Тренер спортсменів з плавання синхронного: Гречихіної О., Яхно Є., Шинкаренко А., Кашуби О., Федіної М., Куніциної В.
5308
2
Лаврухін Вячеслав Вячеславович
Тренер спортсменів з гімнастики спортивної: Радівілова І., Шкляренка Р., Абакумова О., Сабадаша Ю.
3084
3
Драгулян Георгій Васильович
Тренер спортсменів з триатлону: Меньшикова І., Крилової М., Пакшаєвої Г., Шабанова Д., Золотухіна А., Зємцева В., Щербіни О., Фарбуна Д.
2740
4-5
Нафанець Едуард Анатолійович
Тренер спортсменів з важкої атлетики: Шевкопляс А., Кобця М., Коханенко О., Кулікова І., Гладиша О.
2598,5
4-5
Задрановський Денис Юрійович
2598,5
6-7
Чумак Анатолій Іванович
Тренер спортсменів з легкої атлетики: Логвиненко А., Кащеєвої В., Малосілова О., Попової К., Приступи Д., Ткачук В., Шмідової М.
 2451,5
6-7
Чумак Олена Віталіївна
 2451,5
8
Сухорукова Ірина Геннадіївна
Тренер спортсменів зі стрільби кульової: Сухорукової В., Чуніхіної В., Сухорукова Ю., Сулімової К.,
Дімніча І., Корж В.
2008,5
9
Степанцов Костянтин Альбертович
Тренер спортсменів з легкої атлетики: Сідорської О., Аліксійчука А., Пироженко Н., Дуць М., Тобіас Н., Ляхової О., Жукова Є.
1941
10
Тобіас Денис Юрійович
Тренер спортсмена з легкої атлетики Дмитренко Р.
1300
 
 
27.12.2016