Посилання

 
Міністерство молоді та спорту України
 
Донецька обласна державна адміністрація
 

Донецька обласна рада

 

Національний олімпійський комітет України

 

 
 
 
 
ХК "Донбас"


На Донеччині пройдуть зональні обласні змагання спартакіади серед депутатів

28-29 квітня в Слов’янську на базі міського хіміко-механічного технікуму відбудуться зональні змагання спартакіади серед депутатів обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад Донецької області (північна зона). Початок – о 10:00.

Основним завданням Спартакіади є залучення депутатів усіх рівнів до занять фізичною культурою і спортом, а також пропаганда здорового способу життя. Змагання проводяться з метою зміцнення здоров’я депутатів, з 5 видів спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки.

Перший зональний обласний етап спартакіади серед депутатів (південна зона) пройшов 21 квітня в Маріуполі на базі стадіону «Іллічівець».

Кращі за результатами зональних етапів команди візьмуть участь у фінальних обласних змаганнях, що пройдуть 5-6 травня в Слов’янську. За підсумками обласних змагань будуть виявлені найсильніші спортсмени для формування збірної Донеччини, яка візьме участь у фінальних всеукраїнських змаганнях (пройдуть 12-17 червня в Чорноморську Одеської області).

 

Новини